Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10 Prechod na navigáciu Hlavné menu 11 Prechod na navigáciu Hlavné menu 12 Prechod na navigáciu vodorovná
Zempres, s.r.o.

O nás

Spoločnosť Zempres bola založená v roku 1990 fyzickou osobou Bc. Vladimírom Dekanom s náplňou činnosti: výkopové práce, zemné práce, vodovody, kanalizácie, plynofikácie, stavebné práce a rekonštrukcie. Rozsah prác vychádzal z potrieb stavebného trhu na Slovensku.

 

Postupným budovaním firmy, rozšírením činností a následným zvyšovaním počtu pracovníkov bola firma v roku 1997 pretransformovaná na spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov vzrástol až na súčasných 100.

V priebehu činnosti firmy sme sa presadili i na trhu v Českej republike, v oblasti budovania telekomunikačných stavieb.

Spoločnosť Zempres sa v uplynulých rokoch podieľala na výstavbách hypermarketov PT Univerzál, Billa, Kaufland, čerpacích staníc Slovnaft, OMV, Nida, Zempres a v oblasti bytovej výstavby realizovala viac ako 300 bytov.

V súčasnej dobe realizujeme dopravné, inžinierske, priemyselné a občianske stavby vrátane stavieb ekologických.

Naša spoločnosť je držiteľom certifikátov ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001. V roku 2010 sa naša spoločnosť presťahovala do novo vybudovaného areálu v Piešťanoch na Orviskej ceste č. 15.

Vo februári 2011 bola v areáli našej spoločnosti uvedená do prevádzky čerpacia stanica PHM, ktorej súčasťou je ručná i automatická umývacia linka, ako aj pneuservis osobných a nákladných automobilov. Tieto sú v prevádzke sedem dní v týždni. V januári 2012 bola otvorená čerpacia stanica v obci Chtelnica, súčasťou ktorej je aj ručná autoumyváreň.

Vážení obchodní partneri, v krátkosti sme Vám predstavili činnosť našej spoločnosti a veríme, že na základe uvedených informácií budeme pre Vás spoľahlivými partnermi.

 

 

Bc. Dekan Vladimír
 


 


160766

Úvodná stránka